Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.

Go down 
+3
dado666
suzza
Marilyn Manson
7 posters
Go to page : 1, 2  Next

Slusate li avril
obozavam ju
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap0%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
slusam
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap20%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 20% [ 1 ]
ona je moja kurva
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap20%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neslusam
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap20%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 20% [ 1 ]
mrzim
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap0%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
krepala dabogda
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_lcap40%Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Ukupno glasova : 5
 

Autor/icaPoruka
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesri lis 03, 2007 6:19 am

svi smo dobro upoznati sa činjenicom da se danas skoro svaki polupismeni kreten koji ima gitaru za djecu iznad 3 godine smatra glazbenikom..

biti glazbenik znaci.. scratch ..ne biti kao opčeusrana avril.
ona je jedan primjer /neču reč glazbenika jer to nije/ lažne i glupe jadnice koja je toliko ne orginalna da mi se sve sere od nje.
ženska nema pojma o sviranju gitare..budimo realni na trenutak, ja znam bar odsvirat jednu stvar od ac/dc-a a ona nezna ni drzat gitaru a boze moj odsvirat sta na njoj..

jel sam u pravu?
jesam!

još k tome navedimo jedan primjer opče gluposti i prikaz manjka društvene i glazbene kulture.
avril nas opčeusrani glavni lik price, na jednom intervjuu ili cemu vec spominje da ona jednostavno OBOŽAVA sida viciousa da bi ona među tim na sljedecem saznanju rekla sljedece: "Sta bi ja trebala znat tko su sex pistolsi??"
prvo je ispala glupa kuja /mislim to i je..netreba to dokazat/ a drugo dala nam je jos jedan divni razlog makivanja njenog ružnog lica sa zemlje.

ja sam svoje rekla. ja to mislim. a bas me zanima vase misljenje.

manson je bog!
AVRIL
[Vrh] Go down
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesri lis 03, 2007 9:05 am

zašt nisi ništ napisala da nam dočaraš temu?? ja sam glasala pod mrzim ili krepala doabogda nisam sad više sigurna scratch


btw
evo sad vidim da si napisala šteka mi nešt ova stranica Mad
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesri lis 03, 2007 4:24 pm

U par riječi. Avril je tatina curica.
[Vrh] Go down
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimečet lis 04, 2007 5:51 am

avril nezna ko je Sid..mislim onak moj mali brat to zna nek se obrazuje.. i da btw neznam zašt ona tvrdi da je pankerica jel ona zna šta to znači? i budući da sam bila član anti avril kluba al sam zaboravila lozinku imaju tam slike na kojima dokazuju da one nezna svirat gitaru pa ima jedna na kojoj kopa nos i jede šmrklje i tak


Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. 682680
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimečet lis 04, 2007 8:29 am

e da mi je to vidjet i smijat joj se u lice.
[Vrh] Go down
antonela_bj

antonela_bj


Broj postova : 484
Age : 30
Location : Bjelovar, Croatia
Registration date : 20.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimečet lis 04, 2007 12:28 pm

e, nemojte me sad ubit, ali... tko je Sid????????
[Vrh] Go down
http://antonelaaatheteengirl.blog.hr
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimečet lis 04, 2007 1:14 pm

sid vicious, basist sex pistolsa Neutral
[Vrh] Go down
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimečet lis 04, 2007 3:43 pm

joj joj..
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 2:55 am

e ajmo organizirat klub kill avril lol!
[Vrh] Go down
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 3:30 am

dobra ideja. study narode?
[Vrh] Go down
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 3:31 am

zar niste skuzili (suza i dario) da smo i mi glazbenici..naime nezaposleni ali ipak jesmo...
scratch
ne?
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 3:35 am

†termination bliss† je napisao/la:
zar niste skuzili (suza i dario) da smo i mi glazbenici..naime nezaposleni ali ipak jesmo...
scratch
ne?

Da naravno Twisted Evil
[Vrh] Go down
antonela_bj

antonela_bj


Broj postova : 484
Age : 30
Location : Bjelovar, Croatia
Registration date : 20.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 5:25 am

ja bi vaše autograme...
[Vrh] Go down
http://antonelaaatheteengirl.blog.hr
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 10:36 am

nezaposleni glazbenici..to si prepisala s mog profila il tu il na msn-u.. Neutral ..haha može autogram već sam ih podjelila par jednom jer su mi neki likovi rekli da imam zube ko ronaldinjo lol!
[Vrh] Go down
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepet lis 05, 2007 12:15 pm

da od tebe sam se sjetila.
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesub lis 06, 2007 6:13 am

Ja potpisujem samo svoju sliku, pa... Twisted Evil
[Vrh] Go down
korn_6sic6

korn_6sic6


Broj postova : 12
Registration date : 06.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesub lis 06, 2007 10:15 am

napokon sam se uspio regat xD istina avril suxa ... -.-
[Vrh] Go down
dado666

dado666


Broj postova : 270
Age : 32
Location : kanta za smeće
Registration date : 30.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimesub lis 06, 2007 2:49 pm

To lik , ajmo kill-at avril.
[Vrh] Go down
p!le

p!le


Broj postova : 157
Location : bjelovar
Registration date : 29.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimened lis 07, 2007 4:57 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeejvril,kolko moras bit glup da te tak zoves

ejvril....
omg
[Vrh] Go down
http://twoworlds.blog.hr
Marilyn Manson

Marilyn Manson


Broj postova : 157
Location : groblje
Registration date : 02.10.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 2:32 am

ejvril? Shocked
[Vrh] Go down
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 11:52 am

aha a izgovorite tek prezime ak možete .... lol!
[Vrh] Go down
antonela_bj

antonela_bj


Broj postova : 484
Age : 30
Location : Bjelovar, Croatia
Registration date : 20.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 12:24 pm

lavinj. prezime je francusko, i veoma čudno.
[Vrh] Go down
http://antonelaaatheteengirl.blog.hr
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 12:33 pm

e pa to si mi ti objašnjavala kak se izgovara ak se ne varam lol!
[Vrh] Go down
suzza

suzza


Broj postova : 311
Age : 30
Location : negdje između ulice i raja.
Registration date : 27.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 2:17 pm

Marilyn Manson je napisao/la:
svi smo dobro upoznati sa činjenicom da se danas skoro svaki polupismeni kreten koji ima gitaru za djecu iznad 3 godine smatra glazbenikom..




ajme!!!ajme!! ja sam konačno postala glazbenica!! Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
antonela_bj

antonela_bj


Broj postova : 484
Age : 30
Location : Bjelovar, Croatia
Registration date : 20.09.2007

Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitimepon lis 08, 2007 3:08 pm

čestitaaaaaaaam! imam i ja gitaru, doduše, ukrala sam ju sestri, al ipak je mojaaaaa... Laughing
[Vrh] Go down
http://antonelaaatheteengirl.blog.hr
Sponsored content





Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Empty
PostajNaslov: Re: Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.   Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Glazbenici svojih vrsta..i mrzitelji avril.
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kill avril

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura i Zabava :: Glazba-
Forum(o)Bir: